معما و چیستان – بازی فکری MOD APK + OBB (Unlocked/Unlimited Money)

MOD APK OBB UnlockedUnlimited Money

معما و چیستان – بازی فکری MOD APK + OBB (Unlimited Money) Download

Name معما و چیستان – بازی فکری
Size …..
Version Latest
Category Word
MOD Features Unlimited Money
Get It On Google Play

Download MOD APKGenerate Links

MOD Info?
MOD APK + OBB (Unlocked/Unlimited Money)
Unlocked/Unlimited Money
Game’s Unlimited Money, coins
معما و چیستان – بازی فکری games screenshots and MOD APK + OBB features:

معما و چیستان – بازی فکری screenshots 1

معما و چیستان – بازی فکری MOD APK + OBB Description: با اپلیکیشن معما و چیستان – بازی فکری هوش و ذکاوت خودتان را به چالش بکشید و معمای فکری حل کنید
حل کردن معما و چیستان یکی از تفریحات لذت بخش به حساب می رود. با حل کردن معما و چیستان ذهن خود را به مباره و چالش دعوت کنید. در این بازی فکری شما باید به چیستان‌ها و معما‌های متنوع پاسخ بدهید و به مرحله بعد بروید و سکه دریافت کنید. در ابتدا بازی با معما و چیستان های ساده شروع میشود، اما به تدریج با معما‌ها و بازی های فکری سخت تر و چالش برانگیز روبرو خواهید شد.
هر روزی که وارد بازی معما و چیستان می شوید سکه روزانه دریافت می کنید که به شما در بالا بردن سرعت حل معما و چیستان ها کمک فراوانی می کند. در واقع برنامه معما و چیستان علاوه بر بازی فکری و سرگرمی، یک تست هوش در قالب بازی نیز هست.
برنامه معمای فکری دارای بیش از صد تست هوش و معما‌ی جالب و بازی فکری سرگرم کننده است که میتوانید ساعت‌ها با آنها سرگرم باشید. با حل کردن معما‌ها ضریب هوشی خودتان را تست کنید و باهوش تر شوید. علاوه بر معما های فکری، چالش های ریاضی، حدس لوگو و بازی فکری غلط نامه نیز در برنامه قرار دارد که شما میتوانید به حل آنها بپردازید و قدرت هوش خود را بیشتر به چالش بکشید.
در بخش بازی ریاضی برنامه معما و چیستان، سوالات مربوط به بازی ریاضی مطرح میشود که نیازمند تمرکز و هوش بالا است. همچنین بازی فکری حدس لوگو قدرت حافظه تصویری شما را برای به یاد آوردن لوگوی برند های مختلف به چالش میکشد. به تدریج لوگو های سخت تر به شما نمایش داده میشود و شما را مجبور به تقویت حافظه خود برای حل این بازی فکری میکند. معما و چیستان بعدی بازی جذاب غلط نامه می باشد. در این بازی فکری به شما یک عکس ترکیبی نمایش داده میشود که حاوی یک پیغام یا اصطلاح است. شما باید معمای عکس را حدس بزنید و پاسخ بازی فکری را بنویسید تا به مرحه بعدی بروید.

ویژگی‌های برنامه معما و چیستان – بازی فکری
֍ سکه روزانه
֍ کاملا رایگان
֍ بدون نیاز به اینترنت
֍ ارتقاء میزان دایره لغات
֍ محیط ساده، پویا و جذاب
֍ تقویت سطح ضریب هوشی
֍ کمک به تقویت سطح حافظه
֍ افزایش میزان دقت و نکته سنجی
֍ ارتقاء سطح معلومات و دانش کلمات
֍ چیستان و بازی حدس کلمه برای خانواده ها
֍ معماهای تصویری کلمات، هوش ریاضی، اطلاعات عمومی و چیستان، حدس لوگو و غلط نامه همه در یک برنامه

Leave a Comment

Your email address will not be published.